Šorīt moka paģiras? Lūk, 10 jocīgākie paģiru ārstēšanas veidi no dažādām pasaules malām

0
477

Ļoti daudzi cilvēki visā pasaulē šorīt piecelsies ar nepatīkamām galvassāpēm pēc kādu svētku svinēšanas vai vienkērši pēc ierastā piektdienas vakara kad gadījies pacelt kādas pāris glāzes par daudz. Taču tas tos neapturēs jau pēc nedēļas šīs mokas ciest vēlreiz un svinēt 2017. gada sagaidīšanu.

Lai gan kārtīgas latviešu zemnieku brokastis, marinēto gurķu marināde kā arī ibumetīns ir jau sen pārbaudītas metodes, cilvēkiem no dažādām pasaules vietām ir pavisam citi paņēmieni.

  1. Haiti – Woodoo

Kad mūs moka paģiras parasti viemēr vainojam kādu citu pie tā ka mūs moka tādas šausmas. Haitieši šo domu uztver pilnīgi nopietni un arī sola šo paģiru vaininieku – alkohola pudeli, kura tad izraisījusi šīs sajūtas. Viņi paņem pudeles korķi un tajā sadur 13 melnas adatas un ar to aiztaisa pudeli un tic, ka šis rituāls tos atbrīvos no galvassāpēm.

  1. Igaunija – šņabja zeķes

Ja nejūties pārāk labi pēc kāda šotu bāra apmeklējuma igauņiem ir kāds īpatnējs ticējums kā ārstēt paģiras, kas iesaista tavas zeķes. Tavas zeģes jāizmērcē šņabī un karstā ūdenī, tad jāvelk kājās, jādzer karsta tēja un tāpat kā drudzis – vienkārši jāizsvīst viss alkohols.

  1. ASV – gardie sviedri

Lai gan daudziem no mums galvenais uzdevums paģiru rītā ir gulēt gultā un pilnīgi nekustēties amerikāņi dara ko pilnīgi pretēju, tie cīnās ar paģirām dodoties skriet. Pēc šī skrējiena, kad viss esi ārprātīgi sasvīdis, nolaizi savus sviedrus, paskalo ar tiem muti, izspļauj un paģiras būs pagaisušas.

  1. Vjietnama – līmlente uz pieres

Šī metode laikam tiek izmēģināta, kad paģiru laikā iestājas tik liels izmisums, ka esi gatavs izmēģināt pilnīgi jebko. Vjietnamieši tic, ka uzlīmējot līmlenti uz konkrētiem akupunktūras punktiem uz pieres tavas galvassāpēs tiks izārstētas.

  1. Ungārija – zvirbuļu mēsli brendijā

Kurš gan no mums nav kādā spēcīgu paģiru rītā solījis, ka nekad vairs nepieskarsies alkohola glāzei un jau nākamajā nedēļas nogalē par to aizmirsis? Ungāriešiem ir diezgan ekstrēms paņēmiens kā patiešām turēties pie šī solījuma. Tiek uzskatīts, ka ja tu piedabūsi zvirbuli nokārtoties tavā brendija glāzē, tad paskalosi to glāzē un izdzersi kā šotu, tad solījumu par alkohola nedzeršanu tik tiešām turēsi. Droši vien jāiesaka nemēģināt ko tik ekstrēmu ne vien tāpēc jo tas izklausās pretīgi, bet arī nav zināms cik ļoti higiēniski tas būtu.

  1. Dienvidāfrika – aitas smadzenes

Vēl viens paģiru dziedēšanas veids, kas nav domāts gļēvuļiem. Acīmredzot, kad tavas smadzenes jūtas galīgi sagurušas, tad tām spēj palīdzēt aitas smadzenes. Dienvidāfrikā ierasta lieta ir ārstēt paģitas mielojoties ar no aitas smadzenēm pagatavotu ēdienu.

  1. Senā Roma – cepts kanārijputniņš

Senajā Romā cilvēki ticēja, ka notiesājot ceptu kanārijputniņu paģiru laikā, tas palīdzēs vēdaram justies labāk.

  1. Itālija – kaltēts buļļa penis

Kāds vecs Sicīliešu ticējums vēsta, ka pāgiru rītā palīdzot buļļa dzimumorgānu pakošļāšana, protams, pēc tam kad tie ir nogriezti un izkaltēti.

  1. ASV – paģiru paradīze

Las Vegasā atrodas klīnika ar nosaukumu – Paģiru Paradīze, kur tās klientiem ar sistēmu tiek ievadīts spēcīgs vitamīnu kokteilis, kas dziedē kārīgas ballītes sekas, lai gan šīs klīnikas apmeklējuma efektivitāte ir apšaubāma, tai klientu netrūkst.

  1. Viduslaiku Anglija – jēli zuši un mandeļu rieksti

Jau no sākuma brīdinam, lai arī cik spēcīgas būtu jūsu paģiras un izmisuma līmenis, nekādā gadījumā nemēģiniet šo paģiru dziedēšanas paņemienu, citādāk 2017. gadu varat arī nesagaidīt.

Viduslaiku Anglijā kāds bija pārliecinājis alkohola mīlētājus, ka ēdot mandeļu riekstus un jēlus zušus to sāpes izgaisīs. Nevienam nevajadzētu brīnīties kāpēc šis paņēmiens vairs nav populārs.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY