Skotu alusdarītava piedāvā “ķepu atvaļinājumu” darbiniekiem ar kucēniem

0
259

Skotu alus darītava papildus dzemdību atvaļinājumam tagad piedāvā arī “ķepu atvaļinājumu” darbiniekiem, kuriem ir kucēni.

BrewDog alusdarītava “ķepu atvaļinājumā” sniedz darbiniekiem vienu apmaksātu atvaļinājuma nedēļu, kad kāds iegādājies mazu kucēnu.

Viņu pasiņojuma video tiek tiekts, ka “BrewDog 2007. gadā dibināja divi vīrieši un viens suns un tagad mums ir 1000 darbinieku daudzās pasaules valstīs.”

Alusdarītavas galvenā ēka atrodas Aberdeenshire un tajā atrodas 50 “ofisa suņi”. Kompānija šo “ķepu atvaļinājumu” ieviesīs Kolumba (Columbus) un Ohajo (Ohio) štatā esošajās alusdarītavās.

“Nav viegli apvienot darbu ar jauna kucēna iegādi un tā apmācību, bez tam, ļot daudziem mūsu darbiniekiem mājās ir suņi. Mēs vēlamies savus darbiniekus atbrīvot no stresa, kad tie savās mājās uzņēmuši četrkājainos draugus, vēlamies tiem sniegt laiku, lai kucēniem palīdzētu iejusties jaunajās mājās un aprast ar jauno ģimeni.”

“Mēs vienmēr vēlamies, lai mūsu darbinieki saņem visu pašu labāko. Par visu vairāk mums rūp divas lietas – cilvēki un alus. Un mums protams arī ļoti patīk suņi.”

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY