Sieviete apgalvo, ka tika izmesta no lidmašīnas viņas dekoltē dēļ

0
241

Pasaulē ir diezgan daudz sieviešu un vīriešu, kuri uzskata, ka sabiedrībai ir pienācis laiks beigt kritizēt sievietes dekoltē izvēli un ģerbšanās stilu visā kopumā.

Kāda sieviete, kas vēlējās lidot uz savām mājām uz Fort Lauderdale no New Orleans, apgalvo, ka tika izmesta no lidmašīnas sava lielā dekoltē dēļ. Viņa apgalvo, ka Spirit Airlines darbinieki uzskatījuši, ka viņas krekliņa izgriezums ir pārāk nepiedienīgs priekš pārējo pasažieru acīm.

Sieviete telefonintervijā stāsta: “Man pat vienalga par naudu. Es vienkārši jutos ļoti pazemota.”

Šķiet, ka situācija saasinājās vēl vairāk, kad šajā ķildā iejaucās ari kāda pasažiere vārdā Cathy Supp , kas vēlāk savu viedokli par situāciju pauda arī savā sociālā tīkla facebook.com profilā. Cathy stāsta, ka kad mēģinājusi aizstāvēt sievieti ar lielo dekoltē, viņa arī tika izmesta no lidmašīnas.

Cathy savā facebook.com raksta: “Pēc tam, kad visi trīs lidmašīnas darbinieki tika pārliecināti, ka sieviete ar savu draugu, tikko pabeiguši vienu alus pudeli, bet nav piedzērušies un ar tiem viss kārtībā, lidmašīnas darbinieki tos lika mierā. Taču pēc kāda brīža atgriezās ar sūdzībām par to, ka viņas dekoltē ir pārāk atkailināts. Protams, jā, viņai bija liels izgriezums un apspīlēts topiņš, taču tas pavisam noteikti aizsedza viņas krūtis. Darbinieki apgalvoja, ka tiem citi pasažieri sūdzējušies par meitenes dekoltē. Lidmašīnā nebija ne mūķeņu ne musulmaņu un meiteni neviens pat nevarēja redzēt, jo tā sēdēja vidējā sēdvietā. ”

Cathy atpgalvo, ka dāma ar lielo dekoltē, jūtoties pazemota mēģināja topiņu pavilkt augstāk, taču lidmašīnas darbiniekus, tas tāpat neapmierināja. Meitene lūdza pēc pleda, lai varētu aizsegt sevi, taču šī lidmašīna pledus neizsniedz, tāpēc meitene  sevi pilnībā apklāja ar savu mēteli.

Aviokompānija Spirit protams noliedz šādu notikumu secību. Viņi apgalvo, ka lūguši sievietei piesegties, taču tas nav īstais iemesls kāpēc tā izmesta no lidmašīnas. “Neviens netika izmests no lidmašīnas dēļ to dekoltē. Cilvēkus izmet no lidmašīnas dēļ to uzvedības,” stāsta aviokompānijas Spirit pārstāvis. Pārstāvis arī stāsta, ka meitene esot bijusi piedzērusies.

“Lidmašīnas stjuarte pieņēma lēmumu likt sievietei pamest lidmašīnu un brīdī, kad viņa devās ārā pa durvīm, piemetināja, ‘un starp citu, tev vajadzētu piesegties’. Tā bija vienkārši personīga piezīme meitenei.”

Kā tur īsti bija, vai lidmašīnas stjuartēm skauda meitenes lielās krūtis vai arī meitene patiesi bija piedzērusies? To mēs laikam neuzzināsim.

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY