Profesionāla “pavarda jaucēja” atklāj pazīmes, kas liecina par to, ka tavs puisis tevi krāpj

0
267

Sen jau visiem zināms, ka visapkārt nav tikai mīlestība, visapkārt arī ir krāpšanas un neuzticība. Un protams mūsdienās ir izveidoti neskaitāmi daudz interneta mājaslapu, kuras piedāvā daž ne dažādas krāpšanas iespējas, padara krāpšanu iespējamu teju jebkuram, kas par zelta laikmetu.

Viens no šādiem saitiem ir seekingarrangement.com, kas piedāvā iespēju savest tevi kopā ar kādu bagātu vīrieti, jeb kā šī mājaslapa to dēvē “sugar daddy”, kā arī šiem bagātajiem vīriešiem piedāvā iespēju atrast sev svaigi pilngadību ieguvušas meitenes jeb “sugar babies”. ŠO mājaslapu izveidojuši universitāšu studenti, lai palīdzētu studentēm apmaksāt studiju kredītus.

Džīna Marija (JeanMarie) ir viena no seekingarrangement.com populārākajām jaunajām dāmām un viņa apgalvo, ka perfekti zina kā izturās puisis, kad krāpj meiteni.

Intervijā ar Elite Daily viņa izsaka diezgan drūmu brīdinājumu visām sievietēm : “mums VISĀM tiek melots!” Izklausās jau fantastiski, bet pulss vismaz ir tāds, ka viņa dalās ar savām zināšanām krāpjošo vīrieša atpazīšanā.

  1. Viņš veic naudas izņemšanu skaidrā naudā lielās summās

Dēkas nav lēta padarīšana un ja tiek izmatota kredītkarte, tad bankas izrakstos var redzēt, kur nauda tikusi iztērēta. Džina Marija stāsta, ka vīrietis, kurš krāpj, izmato tikai skaidru naudu, tādejādi viņa dēkai nav iespējams sadzīt pēdas, kad dāma tiek vesta uz restorāniem, apakšveļas veikaliem utt.

  1. Viņam zūd interese par seksu

Ja tavam partnerim pēdējā laikā īsti neinteresē sekss, tad Dženijai tev ir bēdīgs paziņojums: “JA ne no tevis, tad viņš to dabūn kaut kur citur.”

Acīmredzot tu to vari noskaidrot, noskūpstot savu draugu, vai arī pagatavojot viņa iecienītāko mapltīti un tad palutinot ar masāžu, un vērot vai tas ko izmaina viņa vēlmēs pēc seksa.

“Ja viņš ar tevi pārguļ, tad tev vēl ir cerība. Ja, ne, tad ļoti iespējams tu viņam vairs neinteresē kā sieviete.”

Jāatzīst – diezgan grūti un negodīgi, tev vēl papildus jācenšas, kas var tikai iedvesmot uz šādu vīrieša rīcību arī nākotnē.

  1. Viņš bieži skatās savā telefonā

Jāpievērš uzmanība ne tikai tam cik bieži viņš pārbauda savu telefonu, bet arī tam, cik ļoti viņš cenšas to no tevis noslēpt. Pēkšņa, iepriekš nebijusi kodu un paroļu likšana savam telefonam vai datoram ir spēcīgs krāpnieka indikātors. Ja vēlies rakties vēl dziļāk Džīna iesaka :

“Mana mīļākā lieta ir pārbaudīt datora vēsturi un papētīt to, kādos saitos viņš ir gājis, ko meklējis. Vēl viena laba metode ir izveidot neīstu instagram vai facebook kontu, izliekoties par citu cilvēku, un pārbaudīt vai viņš atbildēs uz tavām ziņām vai varbūt pat mēģinās noorganizēt tikšanos. Tikai noteikti pārliecinies par to, lai meitene profila bildē būtu seksīga. Bet paturi prātā, ka vislabāk ir izmantot kādas draudzenes profilu un bildes, ar viņas atļauju protams.”

  1. Viņš maina lietas savā izskatā

Protams, pastāv arī iespēja, ka tavs draugs vienkārši vēlas pamainīt savu ārējo izskatu. Taču Džīna brīdina, ka tas varētu būt ļoti labs aizdomu cēlonis.

“Vīrieši ir vienkārši. Līdz viņi sajūt ka ir “dabūjuši tevi”, viņi beidz censties pārsteigt tevi un cenšās atstāt iespaidu uz kādu citu.”

  1. Pēkšņi viņam gandrīz vienmēr jāstrādā

Šis gan ir novalkāts un vecs mākslas filmās daudzkārtīgi demonstrēts iemesls aizdomām par krāpšanu, taču nenovērtē to par zemu.  Džina uzskata, ka jebkādas izmaiņas no viņa ierastā darba laika var būt par iemeslu aizdomām par krāpšanu.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY