Pasaules pirmā profesionālā gultu sildītāja

0
214

Nevienam vēsos vakaros neliekas patīkami līst zem segas aukstā gultā, taču tagad no tā ir iespējams izvairīties. Kāda krievu tautības sieviete uzņēmēja sniedz vīriešu gultas sildīšanas pakalpojumus un piestāda par to diezgan lielu rēķinu.

Kad sieviete ir uzsildījusi gultu viņa uzsver, ka aiz sevis atstāj ļoti pozitīvu enerģiju gultā, kas nodrošina mierīgunakts miegu.

21 gadu jaunā Viktorija Ivanoviča dēvē sevi par profesionālu cilvēku gultu sildītāju. Par vienas gultas uzsildīšanu jāmaksā 75 eiro, vai arī 1,565 eiro par mēnesi. Viktorijai jāpavada vien viena stunda svešinieka gultā, lai tā būtu pienācīgi uzsildīta un klientu viņai netrūkst.

Pašlaik Viktorija paplašina savu uzņēmumu un veido sieviešu – gultu sildītāju komandu, jo viena vairs nespēj paspēt sasildīt daudzo krievu vīriešu gultas.

Gultas sildīšanas procesa laikā vīrieši drīkst atrasties istabā, taču tie nedrīkst veidot nekādu fizisku kontaktu ar gultas sildītāju. Lai būtu pārliecināt par to, ka šis noteikums netiks pārkāpts viņa nēsā līdzi “ārkārtas situāciju pogu”, kuru nospiežot ierodas apsardze, gadījumiem, kad klienti vēlas ko vairāk kā to par ko samaksājuši.

Kad kāds ir pasūtījis viņas pakalpojumu, meitene dodas uz klienta mājām pirms viņu gulēšanas laika, uzvelk savu pidžammu un guļ gultā stundu, klienti ne vien drīkst atrasties telpā, bet arī runāties ar gultas sildītāju, jo kā pati Viktorija stāsta, viņa prot uzklausīt cilvēkus un pat sniegt padomus to problēmu risināšanā.

Viktorija stāsta, ka kādu vakaru uzklausījusi kādu depresijas pārņemtu vīrieti un viņš no rīta zvanījis viņai un teicis: “Vika, tev piemīt burvju spējas. Šodien es pamodos ar vēlmi patiešām dzīvot.”

Meitene atzīst, ka lielākā daļa viņas klientu ir vientuļi vīrieši, taču viņa vēlas palīdzēt pilnīgi visiem, tāpēc, ja sievietes vēlētos pirkt viņas pakalpojumus, viņa ar lielāko prieku sasildīs arī viņu gultas.

Viktorija stāsta, ka sava biznesa uzsākšanai viņu iedvesmojusi kāda krievu rakstnieka Anatolija Mariengo grāmata. Grāmatā ir kāds tēls, kurš ir dzejnieks vārdā Sergejs Jeseņins, kurš maksāja kādai sievietei, lai viņa katru rītu nāktu pie viņa un kaila gulētu zem segas 15 minūtes, lai uzsildītu gultu. Šis process viņam esot palīdzējis gūt radošo iedvesmu rakstīšanai.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY