Pāris paziņo, ka gaida bērniņu, ar 452 auglības uzlabošanas šļircēm

0
341

Kāds pāris Teksasā, ASV ļoti ilgi gaidīja bērniņu un par to, ka beidzot ir sanācis paziņoja ar bildi, kurā redzamas 452 auglības uzlabošanas šļirces un diviem bērnu bodijiem, kas liek saprast, ka gaidāmi dvīņi. Uz bodījiem rakstīts “jūs bija vērts gaidīt” un “un gaidīt un gaidīt un gaidīt”.

Laurens Valkers (Lauren Walker) (28) un viņa sieva Garyt  ar kuru ir kopā jau kopš vidusskolas,  jau vairākus gadus centušies tikt pie bērniņa un šādi paziņo pasaulei par gaidāmajiem dvīņiem.

“Mēs lūdzāmies 953 dienas, 452 adatas, tūkstošiem asaru, 1 operāciju, 4 ovulācijas uzlabošanas zāļu lietošanas mēģinājumiem, 3 neveiksmīgiem mākslīgās apaugļošanas mēģinājumiem, un vienam lielisam dievam,” Valkers raksta.

“Kad mēs sākām mēģināt, mēs zinājām, ka mums būs problēmas ar bērniņa ieņemšanu, kas droši vien bija svētība.” Pāris stāsta, ka šī visa procesa laikā viņu atbalsts viens otram ir bijis neizmērojams.

“Mēs bijām dzirdējuši stāstus par to, kā mēģināšana palikt stāvokli var radīt nopietnas plaisas pāra laulībā, taču mēs nolēmām, ka liksim sevi pirmajā vietā. Mēs vienmēr rūpējāmies viens par otru mun viens otram bijām pirmajā vietā.”

Bērniņu dzimšana plānota augustā un bērnu vārdi būs Djūks un Diāna (Duke and Diana).

Savā facebook ierakstā Valkers raksta: “Djūk un Diāna, jūs jau tagad esat ļoti mīlēti. Māmiņa un tētis nevar vien sagaidīt, kad varēs turēt jūs savās rokās, jo mēs jūs esam turējuši savās sirdīs jau visu dzīvi.”

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY