Lielbritānijas un Horvātijas ugunsdzēsēji lūdz “Greja 50 nokrāsu” imitētājiem būt uzmanīgākiem

0
228

Pēc vairāku zvanu pēc palīdzības saņemšanas, Lielbritānijas  un Horvātijas ugunsdzēsēji lūdz “Greja 50 nokrāsu” imitētājiem būt piesardzīgākiem un apdomāt savu rīcību līdz galam.

Zagreb ugunsdzēsēju nodaļa Horvātijā portālā facebook.com ievietoja rakstu par to, ka Valentīndiena apvienojumā ar jaunās “Greja 50 nokrāsu” filmas iznākšanu ir iemesls, kura dēļ ugunsdzēsēji saņēmuši diezgan apkaunojošus zvanus pēc palīdzības.

Ugunsdzēsēju nodaļa stāsta, ka Valentīndienā esot izsaukti uz veselām četrām vietām, lai palīdzētu mīlniekiem tikt vaļā no rokudzelžiem.

“Droši izklaidējieties, esiet jautri un radoši, bet esiet piesardzīgi,” raksta ugunsdzēsēju nodaļa.

Lielbritānijā ugunsdzēsēji izveidojuši akciju “50 sarkanās nokrāsas” (fifty shades of red), kas aicina mīlniekus būt piesardzīgākiem. Kopš pirmās “Greja 50 nokrāsas” filmas iznākšanas ir notikuši 472 atgadījumi, kuros ugunsdzēsējiem ir bijis jāpalīdz ķibelē nonākušiem mīlniekiem, kuri visbiežāk ir kaut kur iesprūduši, iesprostoti u.c., visbiežāk ikdienā lietojamās sadzīves lietās. Pēdējo piecu gadu laikā 1.03 miljoni nodokļu maksātāju dolāru tika izmantoti, ārkārtas gadījumiem, kuri saistīti ar seksu.

Londonas ugunsdzēsēju brigāde stāsta, ka ir braukuši uz 102 izsaukumiem, kuros kāds jāatbrīvo no rokudzelžiem un vismaz 810 izsaukumos, kuros no dažādām ķermeņa vietām jānoņem gredzeni. Brigāde iesaka: “Ja tas neder, tad nespied to virsū.”

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY