Ko tik nedarīsi baudas dēļ: Ārstiem nākas noņem gredzenu no vīrieša dzimumlocekļa

0
227
twisted Faces

Divdesmitastoņus gadus vecs āfrikāņu vīrietis, pēc sava laulību gredzena uzspīlēšnas uz locekļa pārcietis kādu retu gadījumu, proti “dzimumlocekļa žņaugšanu”. Vīrietis apgalvojot ka šādi rīkojies “erotisku iemeslu” dēļ, raksta Dienvidāfrikas medicīnas žurnāls.

Šis vārdā nenosauktais vīrietis ir vēlējies izmantot šo laulību gredzenu kā aizstājēju locekļa gredzenam, kas ir seksa rotaļlieta, kas loceklī uztur vairāk saplūdušu asiņu, lai paaugstinātu seksuālo baudu.

Šī gredzena dēļ vīrieša loceklis tik ļoti uzpampis, ka vīrietis gredzenu vairs nav varējis noņemt.

Pacienta māte vīrieti aizvedusi uz vietējo slimnīcu tikai četras stundas vēlāk, līdz tam brīdim vīrieša loceklis bijis vertikāls un zils, stāsta ārsti.

Vispirms ārsti mēģinājuši gredzenu noņemt mēģinot to pārgriezt ar mazu ķirurģisko žāgi, taču šis plāns neizdevās, jo locekļa uzpampums bijis tik liels, ka tikt klāt pašam gredzenam, netraumējot locekli nebija iespējami.

Ārsti beigās pieņēma lēmumu veikt vairākus dūrienus ar adatu,lai asiņu daudzums samazinātos un samazinātos locekļa uzpampums.

Ārsti pacientam stingri ieteica vairs nemēģināt neko šādu un izrakstīja viņam kārtīgu antibiotiku un pretsāpju zāļu devu.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY