Indijā sieva atriebjas vīram par atteikšanos no seksa

0
273

Šogad Japānas vīriešu dzimumlocekļu cildināšanas festivāls Hodare notika neilgi pirms kāda dramatiska ziņu stāsta no Indijas, par sievieti, kura izmantojot virtuves nazi nocirtusi sava vīra dzimumlocekli, jo vīrs vairāk kā 10 gadus neesot seksuāli apmierinājis savu sievu. Pēc seksa izsalkusī sieviete pilnībā nocirtusi sava vīra dzimumlocekli kāda kārtējā strīda laikā. Ķirurgiem operācijā bija nepieciešamas piecas stundas, lai piešūtu atpakaļ vīrieša dzimumlocekli. Vīrietis vēl joprojām atrodas slimnīcā drošības apsvērumu dēļ.

Pirms dzimumlocekļa nociršanas sieva iesitusi vīram pa galvu ar akmens dzirnaviņām, kā rezultātā vīrietis zaudējis samaņu. Tad viņa ieslēdza viņu vannasistabā un pastrādāja savu noziegumu, pēc tam devās uz policīju atzīties savā noziegumā stāstot policistiem, ka tā esot bijusi atriebība vīram.

Sieviete stāsta, ka laulībā esot jau 11 gadus un 10 no tiem vīrs esot atteicies noderboties ar seksu ar viņu. Sieviete uzskata, ka vīrietis esot viņu krāpis ar citu.

“Viņš agrāk man teica, ka ienīstot mani. Mēs strīdējāmies katru dienu un skatoties man acīs viņš teica, ka viņam riebjas skatīties uz manu seju. Viņš man bieži draudēja, ka krāpšot mani,” stāsta atriebīgā sieviete.

“Es izmisīgi vēlējos bērnus. Bija brīži, kad es viņam pazemīgi lūdzos, bet viņš atbildēja, ka mīlēšoties ar kādu citu manā vietā. Es dzīvoju ar šīm mokām tik daudz gadu līdz vienā dienā vairs nespēju to izturēt.”

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY