2016. gada smieklīgākās dzīvnieku bildes

0
378

Dzīvnieku valsts pārstāvju bildes un video reti kuru atstāj novārtā, tie parasti liek cilvēkiem pasmaidīt. Tieši tāpēc ir izveidota Dzīvnieku Valsts Pārstāvju Komisko bilžu balva, kurā tiek apbalvotas bildes kurās dzīvnieki notverti darot ko patiesi smieklīgu un uzjautrinošu.

Šī balva tiek pasniekta jau otro gadu pēc kārtas, kas pierāda to, ka komiskumu var meklēt ne tikai cilvēkos, bet arī dzīvniekos, ko apgalvo šī konkursa radītājs Toms Sullams (Tom Sullam).

“Konkursā tiek godinātas dzīvnieku valsts pārstāvju bildes ar kādu komisku elementu tajās. Mēs vēlējāmies izveidot kādu foto konkursu ar pozitīvu enerģiju, taču tai pat laikā aktualizēta savvaļas dzīvnieku vides pasargāšana”, stāsta Toms Sullams (Tom Sullam).

Tiesneši, izskatot 2000 dzīvnieku bilžu, no 75 dažādām valstīm, izvēlējās 40 finālistus.

Pirmajā vietā ir fotogrāfe Andžela Bohlke (Angela Bohlke) ar bildi, kurā iemūžināta lapsa, kas ar galvu pa priekšu lec sniega kupenā, Yellowstone nacionālajā parkā Vajomingas (Wyoming) štatā, ASV.

“Šajā bildē attēlota lapsa, kura cenšas nomedīt sev brokastīs kādu mazu grauzēju – lauku peli un šajā fotogrāfijā iemūžināts viens no tās smieklīgajiem neveiksmīgajiem nomedīšanas mēģinājumiem”, stāsta fotogrāfe. “Taču trešajā mēģinājumā, tai beidot izdevās.”

Pirmās ieguvēja balvā ieguva vienas nedēļas ceļojumu uz Keniju, lai uzņemtu foto safari.

Aplūko pirmās vietas ieguvējas bildi kā arī citas uzjautrinošas bildes šeit.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY